Reference

Moc děkujeme za kvalitní a rychlou práci. Rovněž děkujeme za Váš čas, který jste tomu věnoval. Jste profesionál na svém místě. Budu Vás všem s hrdostí doporučovat.

Karel Voborník

Váš přístup a práce s klienty je vysoce odborná, kvalitní a především velmi rychlá. Velmi si u Vás cením ochoty, přístupu a rychlosti.

Marie Konečná

Spolupráci s panem Stanislavem Tichým jsme zahájili od získání prvotních informací ohledně prodávané nemovitosti až po uzavření kupní smlouvy. Tato spolupráce probíhala na vysoké úrovni, neboť předané informace měly zásadní vliv na samotný obchod. Vše co bylo dohodnuto, nejen ke spokojenosti mé osoby, ale také dalších zainteresovaných, se vyřešilo bez zaváhání. Doporučuji proto projednávat záležitosti v oblasti realit s naprosto erudovaným panem Stanislavem Tichým, neboť tento svým přístupem prokazuje vysoký standard své práce. Dovoluji si tímto panu makléři poděkovat za zprostředkování obchodu a přeji mu další spokojené zákazníky. Neváhejte se na něj obrátit.

Ing. Tomáš Němčic, starosta obce

Zdravíme, vyřízení naší záležitosti proběhlo velice rychle a k naší naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkujeme.

Manželé Uhrovi

Jste odborníkem na svém místě, který je schopen poradit svým klientům ve všech situacích, které je mohou při prodeji nebo nákupu nemovitostí potkat. Pokud někdo hledá člověka, který ho provede všemi kroky při převodu nemovitostí, může se na Vás obrátit.

Miroslav Píštěk

Vážený pane Tichý, velice Vám děkuji za výbornou spolupráci. Velmi si vážím Vašeho celkového přístupu ve zpracování všech dokladů, zejména rychlého a kvalitního vyhotovení konečné smlouvy včetně odborných rad, a také spoluúčasti při předání objektu. Vzhledem k dobré zkušenosti se na Vás jistě ráda v budoucnu obrátím se žádostí o realitní služby.

Milada Marchovská

K doporučení se přidávám i já. Pozitivně naladěný, znalosti na nejvyšší úrovni a je tu pro Vás téměř 24/7

Miroslav Borůvka

Děkuji za Vaši výbornou spolupráci ohledně prodeje bytu.

Oldřich Pohorský

Byli jsme velice spokojeni se službami pana Tichého, který je poctivý, svědomitý a příjemný, můžeme jej jenom doporučit.

Radka Poliánová

Google recenze

Pana Stanislava Tichého si vážím jako realitního makléře - je to odborník na svém místě. Poradí, pomůže a neslyšela jsem od něj slovo nevím.

Anna Konečná