Stanislav Tichý

Realitní makléř na Vaší straněO mně

Motto: Vždycky existuje i jiná možnost...

Svoji práci neberu jako byznys, ale jako službu. Nejdůležitější pro mne totiž není výše mé provize, ale moje dobré jméno a pověst. Často proto dělám věci jinak, než je běžné, ale vždy ve prospěch svých spokojených klientů. Přidejte se k nim.

číst dál

Tady jsem doma

Zaměřuji se především na lokality, které velmi dobře znám, hlavně Olomouc, Šternberk, Litovel, Uničov, Šumperk a okolí. Jsem zde totiž doma, žiju tady. V případě potřeby však pro své klienty osobně nebo ve spolupráci se svými kolegy zajišťuji a garantuji kompletní profesionální servis po celé ČR.

Ukázky mé práce

Reference mých klientů

Moc děkujeme za kvalitní a rychlou práci. Rovněž děkujeme za Váš čas, který jste tomu věnoval. Jste profesionál na svém místě. Budu Vás všem s hrdostí doporučovat.

Karel Voborník

Další reference

Poslední prodané nemovitosti

zobrazit další

Byt Paseka

Pozemek Bělkovice-Lašťany

Penzion Huzová

Poslední článek ze světa realit

Je pro prodej nemovitosti potřeba realitní makléř?

Občas se setkávám s otázkou, proč by se mnou měl majitel nemovitosti spolupracovat, když ji může prodat sám. Ano, samozřejmě. Jsou situace, kdy je obchod "jednoduchý" a majitel má čas i zkušenosti na to, aby se mohl prodeji věnovat sám. Stále je u nás, v porovnání zejména se západními zeměmi, poměrně velká část prodejů nemovitostí realizována samotnými majiteli, bez realitního makléře...

Číst dál
Všechny články (22)