Apartmán 

Bělá pod Pradědem - Adolfovice

Prodej apartmánu - atypického cihlového bytu 140 m2 s vlastním vchodem a zahradou

NEMOVITOST JIŽ NENÍ K DISPOZICI

Popis nemovitosti

Nemovitost je vzhledem ke své poloze a dispozici vhodná jako apartmán k pronájmu, nebo i pro vlastní bydlení. Světlá a prostorná jednotka 4+1 v 1. patře cihlového domu spojuje přednosti bytu a domu současně. Disponuje zcela samostatným vchodem přímo z vlastní zahrady za domem. Dům i byt prošly před časem celkovou rekonstrukcí a až na pár drobností jsou v perfektním stavu. Dům stojí na samém okraji obce, takže zahrada nabízí dostatek klidu a soukromí. Pár kroků od domu je dětské hřiště a pěší lávka přes potok. Díky své poloze, velkoryse pojatému obytnému prostoru, samostatnému vchodu a vlastní zahradě Jde o jedinečný byt, který nabízí veškerý komfort a soukromí rodinného domu. 

Nemovitost je volná, ihned k dispozici, rád Vás přivítám na prohlídce.

Lokalita

Obec Bělá pod Pradědem s místní částí Adolfovice leží na předměstí lázeňského města Jeseník, v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Na severovýchodě sousedí s městem Jeseník, na severozápadě s obcí Lipová-lázně, na západě s obcí Ostružná, na jihozápadě s obcí Loučná nad Desnou a na západě s městem Vrbno pod Pradědem a obcí Heřmanovice. Od okresního města Jeseník je vzdálena 5 km a od krajského města Olomouc 69 km. Ve vzdálenosti 14 km východně leží město Vrbno pod Pradědem, 26 km jižně město Rýmařov a 27 km jihozápadně město Šumperk. Kromě krásné přírody, vybízející k letním procházkám a turistice nebo zimnímu lyžování, je v blízkosti k dispozici i dostatek občanské vybavenosti a možností volnočasových aktivit. Doslova pár minut chůze od domu se nachází Základní a Mateřská škola, sportovní hřiště, několik dětských hřišť (jedno přímo u domu), hospůdka U klempíře, prodejna potravin nebo sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu. Další obchody, restaurace a občanská vybavenost včetně Víceúčelového sportovního areálu (fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbal, bowling) je ve 2 km vzdálené místní části Domašov a kompletní síť obchodů a služeb pak naleznete ve 5 km vzdáleném lázeňském městě Jeseník. Milovníky historie bude určitě zajímat i místní zaniklá tvrz nebo několik historických obranných bunkrů v okolí.

Užitečné odkazy

Stránky obce: www.bela.cz

Základní a mateřská škola Adolfovice: www.zsadolfovice.cz

Sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu: www.belavpohybu.cz

Město Jeseník www.jesenik.org

Lázně Jeseník: www.priessnitz.cz

Lyžování v Jeseníkách

Adolfovice jsou rovněž dobrým výchozím místem pro vyznavače lyžování. Obec leží na křižovatce několika běžeckých tras a v blízkosti jsou dostupné sjezdové areály Filipovice (6 km), Červenohorské sedlo (8 km), Lipová - Lázně (9 km), Ramzová - Ostružná - Petříkov (12 km) a další, takže vášniví lyžaři mohou lyžovat klidně každý den v jiném areálu. A pro odpočinek a regeneraci po lyžování jsou k dispozici Priessnitzovy lázně Jeseník, vzdálené pouhých 5 km.  

Užitečné odkazy

Běžecké trasy: https://jdemenabezky.cz/#jesenik

Ski areál Filipovice: https://bit.ly/3LB1Xzk

Ski areál Červenohorské sedlo: https://bit.ly/3DKh3AI

Ski areál Ramzová: https://bit.ly/3dDl0wo 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Interiér

Vizualizace možného zařízení pro Vaši představivost

Exteriér

Výhled a okolí

Půdorys

Technické údaje

Kategorie Byty 4+1

Lokalita Bělá pod Pradědem - Adolfovice

Okres Jeseník

Vlastnictví Osobní

Plocha užitná 140 m²

Počet podlaží 2

Podlaží umístění 2

Stav objektu Po rekonstrukci

Budova Cihlová

Poloha objektu Samostatný

Umístění objektu Okraj obce

Zástavba Obytná

En. náročnost b. G (PENB nedodán)

Zařízený Ne

Parkování Ano

Výtah ne

Ochrana CHKO

Balkón ano (10 m²)

Komunikace Asfaltová

Doprava Vlak, Silnice, Autobus

Voda Dálkový vodovod, Studna

Elektřina 230V

Plyn Plynovod

Odpad Veřejná kanalizace

Topení Ústřední plynové


Nemovitost již není k dispozici