PRODÁNO - Byt Paseka

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví po kompletní rekonstrukci

Popis nemovitosti

Byt 3+1 s šatnou a lodžií ve třetím podlaží čtyřpodlažního revitalizovaného panelového domu. Dům stojí na vyvýšeném místě na úplném okraji obce, z bytu je výhled na jednu stranu do lesa, na druhou stranu daleko do krajiny. Před domem je nové parkoviště. Byt prošel kompletní rekonstrukcí včetně elektroinstalace, má novou koupelnu, WC, šatnu, moderní kuchyň se značkovými vestavnými spotřebiči, nové podlahy, dveře, podhledy a vestavné skříně. K bytu náleží navíc garáž a malá zahrádka na obecním pozemku ve vzdálenosti 150m od domu. Velmi klidné rodinné bydlení s nízkými náklady. Byt je volný, ihned k nastěhování. Domluvte si prohlídku ještě dnes.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Vizualizace

Ukázka toho, jak by mohly jednotlivé pokoje vapadat zařízené

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Půdorys

Lokalita

Obec Paseka leží v okrese Olomouc na rozhraní Hané a Nízkého Jeseníku, zhruba 7 km východně od Uničova. Velmi dobré dopravní spojením je nejen do Uničova, ale také do Rýmařova, Šternberka i Olomouce. Hojně je obec známá rovněž díky místnímu plicnímu santoriu, které bylo založeno v roce 1915 jako Zemská plicní léčebna a pod názvem Odborný léčebný ústav Paseka působí dodnes.

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1326, tehdy se ještě jmenovala Nový Těchanov, název Paseka nese asi od roku 1368. V současnosti zde žije přibližně 1 300 obyvatel a jedná se o rychle se rozvíjející obec s rozáhlou novou výstavbou, kompletní občanskou vybaveností a širokýmy možnostmi sportovního vyžití a trávení volného času. Za zmínku určitě stojí také mnoho vyhledávaných turistických cílů a zajímavostí přímo v obci a blízkém okolí. Namátkou například místní přírodní biokoupaliště, kaskádové vodopády na řece Tepličce, Arboretum, lyžarský areál v místní osadě Karlov, nebo nedaleký hrad Sovivec a mnoho dalších.