PRODÁNO - Byt Olomouc Stiborova

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví po kompletní rekonstrukci

Popis nemovitosti

Byt 2+1 s užitnou plochou 45 m2 se nachází ve 3. patře revitalizovaného panelového domu na klidném sídlišti na okraji města. V rámci nedávné celkové rekonstrukce byt dostal nejen novou koupelnu, kuchyňskou linku, dveře, podlahy a stropní podhledy se zabudovaným osvětlením, ale také byl vybaven na míru vyrobenými vestavěnými skříněmi s dostatkem úložného prostoru. Dům má zcela bezbariérový přístup a jeho obyvatelům je plně k dispozici i zařízená posilovna, místnost na stolní tenis a venkovní multifunkční hřiště za domem. Před domem, za domem i v okolí je relativní dostatek parkovacích míst a množství zeleně.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Půdorys

Lokalita

Dům se nachází na klidném a čistém sídlišti na samém okraji města, po pouhých 2 minutách chůze od domu se ocitáme ve volné přírodě za městem. Před domem a v okolí je relativní dostatek parkovacích míst po celém sídlišti je spousta vzrostlé zeleně. V docházkové vzdálenosti do 5 minut je obchodní dům Timpo s prodejnou Lidl a Park malého prince se sportovním hřištěm a několika dětskými hřišti, do 10 minut mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola, zdravotní středisko, pošta, supermarkety Billa a Albert. Nedaleko je i Fakultní nemocnice. V blízkosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost, několik restaurací, cukráren a kaváren, množství rozličných obchodů a odchůdků, ale také několik dětských hřišť, sportovišť a klidných zelených zón k příjemným procházkám s dětmi nebo k posezení a odpočinku.