PRODÁNO

RD / Stavební pozemek Svatý Kopeček

Prodej stavebního pozemku 204 m2 s RD k demolici nebo rekonstrukci

Popis nemovitosti

Menší pozemek pro stavbu příměstského RD ve velmi klidné lokalitě v obci Svatý Kopeček u Olomouce. Na pozemku stojí původní neobyvatelný rodinný dům s číslem popisným, zapsaný v Katastru nemovitostí, který je však ve stavu k demolici, případné rozsáhlé celkové rekonstrukci. Pozemek sestává ze dvou parcel a je zhruba lichoběžníkového tvaru, téměř rovinatý. Šířka u komunikace je 12,5 m a délka asi 19 m. Celková plocha je 204 m2, z toho zastavěná plocha činí 94 m2. Stávající stavba je napojena na všechny inženýrské sítě. Vzhledem k příznivé ceně může být nemovitost vhodná i jako investice. Na demolici a následnou novostavbu, stejně jako na případnou rekonstrukci, jsme schopni pomoct s vyřízením dotace.

Lokalita

Pozemek leží mezi stávající zástavbou, asi 100 m od baziliky, tvořící poutní místo a jeden z nezaměnitelných symbolů celého regionu. Jedná se o jedinečnou lokalitu k bydlení v blízkosti přírody a přitom pár minut od Olomouce. Ve vzdálenosti několika minut chůze naleznete nejen několik dalších pamětihodností, jako Šmeralovu vilu a vilu Jiřího Wolkera, ale i obchod, poštu, mateřskou a základní školu, zastávku MHD, několik restaurací, kaváren a cukráren, nebo taky vyhlášenou Zoologickou zahradu, či místa s výhledem na město Olomouc a téměř celou Hanou. 


Zajímavosti v nejbližším okolí:

Poutní areál Svatý kopeček Vila Jiřího Wolkera Vyhlídkové místo u baziliky Vyhlídkové místo u Wolkerovy vily ZOO Svatý kopeček Rozhledna Svatokopecký pivovar Vysílač Radíkov Pevnost Radíkov Hvězdárna Lošov Zřícenina Kartouzského kláštera Golfový areál Véska 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Vizualizace pro Vaši představivost

Technické údaje

Kategorie Pozemky pro bydlení

Lokalita nám. Sadové, Olomouc - Svatý Kopeček

Okres Olomouc

Plocha pozemku 204 m²

Stavba Rodinný dům

Poloha objektu Samostatný

Zástavba Obytná

Počet objektů 1

Ochrana Ochranné pásmo

Komunikace Dlážděná, Asfaltová

Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Voda Dálkový vodovod

Elektřina 400V

Plyn Plynovod

Odpad Veřejná kanalizace

Cena k jednání

1 300 000

včetně provize, právního servisu a všech poplatků