O mně

Svoji práci neberu jako byznys, ale jako službu. Nejdůležitější pro mne totiž není výše mé odměny, ale moje dobré jméno a pověst. Často proto dělám věci jinak, než je běžné, ale vždy ve prospěch svých spokojených klientů. Přidejte se k nim.

Práci realitního makléře se věnuji několik roků a snažím se ji dělat na špičkové úrovni. Pro prezentaci nemovitostí využívám profesionálního fotografa, natáčím video prohlídky s leteckými záběry, dělám Home Staging, 3D vizualizace, virtuální prohlídky a 3D scany nemovitostí. Zajišťuji inzerci na desítkách realitních serverů a reklamní kampaně na sociálních sítích, umím zorganizovat veřejnou i neveřejnou elektronickou aukci nemovitosti, nebo naopak díky databázi poptávajícíh klientů prodat nemovitost naprosto diskrétně, bez jakékoliv inzerce, ale přesto rychle a za dobrou cenu. 

Energetikou se zabývám více než 25 let. Mezi roky 1996 až 2009 jsem projektoval a prodával systémy vytápění, chlazení, a rekuperace do nízkoenergetických a pasivních rodinných domů, později jsem se začal více věnovat úsporám energie, fotovoltaickým elektrárnám a tepelným čerpadlům. 

Při mé práci v realitách i v energetickém poradenství mi pomáhají moje dlouholeté obchodní zkušenosti z oblasti stavebnictví, díky kterým mohu lépe vnímat potřeby klienta a nezávisle posoudit skutečný stav nemovitosti, a to jak z hlediska stavebního, tak energetického.

Pokud preferujete osobní přístup a je pro vás důležitý výsledek, jsem tu právě pro Vás, rád pomohu i Vám. Pro Vaše dotazy jsem Vám k dispozici, zavolejte mi nebo napište, rád Vám je zodpovím. 

Ať už se domluvíme na jakémkoliv postupu nebo řešení, buďte si jisti, že udělám vše k Vaší plné spokojenosti. 

Motto: 

Vždycky existuje i jiná možnost...

Profesní kvalifikace

Zákonné pojištění

Certifikáty a osvědčení

Získaná ocenění