O mně

Proč prodávat se mnou

Svoji práci neberu jako byznys, ale jako službu. Nejdůležitější pro mne totiž není výše mé provize, ale moje dobré jméno a pověst. Často proto dělám věci jinak, než je běžné, ale vždy ve prospěch svých spokojených klientů. Přidejte se k nim.

Práce realitního makléře mě baví a snažím se ji dělat na špičkové úrovni. Hodně mi při tom také pomáhají i moje dlouholeté obchodní zkušenosti z oblasti stavebnictví, díky kterým dokážu na jedné straně lépe vnímat potřeby klienta a na druhé straně lépe posoudit skutečný stav nemovitosti, včetně orientačních nákladů na její případnou rekonstrukci.

Pro prezentaci nemovitostí využívám profesionálního fotografa, natáčím video prohlídky s leteckými záběry, dělám Home Staging, 3D vizualizace, virtuální prohlídky a 3D scany nemovitostí. Zajišťuji inzerci na desítkách realitních serverů a reklamní kampaně na sociálních sítích, umím zorganizovat veřejnou i neveřejnou elektronickou aukci nemovitosti. Ale taky dokážu v případě potřeby prodat nemovitost naopak naprosto diskrétně, bez jakékoliv inzerce, ale přesto rychle a za dobrou cenu. To je možné pouze díky vlastní databázi poptávajícíh klientů, kteří na Vaši nemovitost čekají, peníze mají připravené a o ceně většinou nesmlouvají. Ať už se domluvíme na jakémkoliv Vámi preferovaném postupu, buďte si jisti, že vše udělám s jasným cílem, prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Pokud potřebujete poradit s prodejem, koupí, nebo pronájmem nemovitosti, preferujete osobní přístup a je pro vás důležitý výsledek, jsem tu právě pro Vás. Rád Vám s tím pomohu a postarám se o to. Pro Vaše dotazy jsem Vám k dispozici, zavolejte mi nebo napište, rád Vám je zodpovím.

Kvalifikace

OceněníCarousel imageCarousel imageCarousel image